Kategórie

Výrobcovia

PayPal Verified

PayPal Logo

Delta nabíjačka pre Nikon Coolpix EN-EL1

Nejnovější generace nabíječek Vám umožní rychle a bezpečně nabíjet baterii buď z elektrické zásuvky 230V a 110V ( USA ), nebo z autozásuvky 12V čímž se tato nabíječka řadí mezi nejuniverzálnější nabíječky na trhu. Nabíječka má vestavěný mikroprocesor, který řídí proces dobíjení akumulátoru, chrání baterii před přehřátím, přetížením a jinými jevy, které by mohly poškodit baterii.

Viac detailov

9,90 € NDENEL1

 ks

Tovar je skladom

1


  • Currently 0.00/5

Hodnotenie: 0.0/5 (hlasov : 0)


Nejnovější generace nabíječek Vám umožní rychle a bezpečně nabíjet baterii buď z elektrické zásuvky 230V a 110V ( USA ), nebo z autozásuvky 12V čímž se tato nabíječka řadí mezi nejuniverzálnější nabíječky na trhu. Nabíječka má vestavěný mikroprocesor, který řídí proces dobíjení akumulátoru, chrání baterii před přehřátím, přetížením a jinými jevy, které by mohly poškodit baterii. Po připojení k akumulátoru se nejprve zkontroluje úroveň nabití baterie a ažpoté začíná proces nabíjení. Červená LED dioda indikuje,že nabíjení probíhá, zelená znamená, že je nabíjení u konce a kompletní, přičemž se nabíjení vypne a nabíječka přejde do tzv. udržovacího režimu tudíž nehrozí, kdyžbude baterie nadále v nabíječcce, že by mohla být poškozena.

Další excluzivní vlastností této nabíječky je USB port, přes který můžete dobíjet ostatní příslušenství jako např. mobilní telefony, PDA, Smart phony, MP3 přehrávače aj.

balení obsahuje : nabíječku + adaptér do zásuvky + 12V kabel do autozásuvky.

pro nabíjení akumulátorů : EN-EL1

Nikon Coolpix 885, Coolpix 4300, Coolpix 4500, Coolpix 5000, Coolpix 5400, Coolpix 5700, Coolpix 8700, Coolpix 775, Coolpix 880, Coolpix 995Odber noviniek

Posielajte mi novinky mailom

Spätná väzba

Prosím pošlite nám hodnotenie

Štatistika stránky

Položiek v ponuke
Položiek v ponuke 957

Kategórie tovaru
Kategórie tovaru 134