Kategórie

Výrobcovia

PayPal Verified

PayPal Logo

Spôsoby dodania a možnosti platby:

Slovenská pošta

- zásielky môžeme poslať Slovenskou poštou. Táto varianta je najekonomickejšia, ale aj s dlhšou dobou dodania. Cena závisí od celkovej ceny tovaru, nakoľko všetky zásielky dávame poistiť proti poškodeniu, aby sa k našim zákazníkom dostal len nepoškodený tovar. Dodacia doba je od 24 do 72 hodín*.
Slovenská pošta však negarantuje dobu dodania.

Ceny podľa celkovej ceny zásielky:
0 € - 19.99 €           : 2.10 €
20 € - 69.99 €         : 3.30 €
70 € - 149.99 €       : 4.50 €
150 € - 249.99 €     : 5.60 €

250 € - 499.99 €     : 6.40 €
500 € - 10.000 €     : 7.30 €

Slovenská pošta - kuriér EMS

 - zatiaľ nedostupné

- časovo najrýchlejšia varianta za zvýšenú cenu, kedy Vás pri doručení kuriér bude kontaktovať telefonicky a osobne Vám privezie Vašeu zásielku. Jednoznačné riešenie ak pre Vás cena nehrá úlohu, ale nechcete alebo nemôžete čakať na dodanie štandardnou službou. Dodacia doba je do 24 hodín po odoslaní zásielky. Poplatok za dodanie je 5,00 €.

Osobné prevzatie

 

- po dohode môžete prísť tovar vyzdvihnúť osobne. Za tovar je potrebné zaplatiť vopred alebo systémom PayuPal. Po objednaní tovaru týmto spôsobom a uhradení potrebnej sumy, bude tovar rezervovaný počas 5 dní od dátumu potvrdenia objednávky do statusu Pripravené na osobné prevzatie. Po pomto termíne bude tovar z Vašej objednávky uvoľnený na ďalší predaj.
V prípade neprevzatia tovaru, bude finančná čiastka vrátená na Váš účet:
Vrátená čiastka môže byť krátená o prípadný poplatok spojený s vrátením finančnej čiastky podľa cenníka finančnej inštitúcie.
Pred samotným vyzdvihnutím si dohodnite čas vyzdvyhnutia, nakoľko nemusí byť vždy niekto dostupný, aby Vám tovar vydal.

Slovenská pošta - zásielky do Českej republiky

 

- zásielky do Českej republiky zasielame dobierkou alebo po uhradení sumy za objednávku na náš účet. Expedujeme iheď po pripísaní sumy na náš účet. Doba dodania tovaru sa pohybuje okolo 2-3 dní od odoslania. Poplatok za dodanie je 5 EUR do hodnoty objednávky 70 EUR a nad 71 EUR je poplatok 10 EUR. Pri preberaní zásielky zákazník uhradí "manipulačný" poplatok cca 50 Kč (inkasuje si Česká pošta).

Ostatné ustanovenia

Predávajúci môže bez upozornenia kupujúceho zmeniť spôsob dodania, vždy prihliadajúc na cenu dopravy. O zmene spôsobu dodania bude kupujúci informovaný emailom alebo telefonicky.

Spôsoby platby

PayPal

Za objednávku môžete zaplatiť prevodom cez systém PayPal. K objednávke nebude pripočítaný žiadny poplatok. Objednávka bude automaticky vložená do systému ako Platba PayPal.
Po prijatí platby bude staus objednávky zmenený na Platba prijatá - PayPal.
Objednávka bude expedovaná v najkratšom možnom čase.
Pri platbe PayPal sa účtujú poplatky za administratívu spojenú s PayPal platbou a poštovný poplatok. Poplatok sa pripočítava k cene tovaru.

Poplatky za poštovné a PayPal platbu sú nasledovné:
Poplatok                Hodnota objednaného tovaru
3,00€                        0,01€ - 19,99€
5,50€                      20,00€ - 69,99€
7,50€                      70,00€ - 149,99€
9,50€                     150,00€ - 249,99€
11€                        250,00€ - a viac
                                        

Dobierka

Internetový obchod akceptuje platbu za objednávku dobierkou pri prevzatí zásielky. Pri zvolelní tohto spôsobu platby si účtujeme spracovateľský poplatok, ktorý je uvedený pri vytváraní objednávky. K objednávke bude pripočítaný poplatok podľa spôsobu dodania.

Prevodným príkazom

Internetový obchod akceptuje spôsob platby prevodným príkazom priamo na účet internetového obchodu. Pri zvolelní tohto spôsobu platby si neúčtujeme žiadny spracovateľský poplatok. K objednávke bude pripočítaný poplatok podľa spôsobu dodania. Po potvrdení objednávky, pri ktorej ste zvolili tento spôsob platby, budú zobrazené všetky informácie potrebné pre uskutočnenie platby a tieto Vám budú taktiež zaslané na Váš email.
Číslo účtu pre zasielanie platby je 1476725001 / 1111  a ako Variabilný symbol uvádzajte číslo Vašej objednávky. Tovar je pre Vašu objednávku rezervovaný počas 5 pracovných dní.

 * - Slovenská pošta negarantuje dobu dodania


Úvodná stránkaÚvodná stránkaOdber noviniek

Posielajte mi novinky mailom

Spätná väzba

Prosím pošlite nám hodnotenie

Štatistika stránky

Položiek v ponuke
Položiek v ponuke 957

Kategórie tovaru
Kategórie tovaru 134