Kategórie

Výrobcovia

PayPal Verified

PayPal Logo

Prehlásenie o ochrane osobných údajov

   Prevádzkovateľ internetového obchodu FotoTechnika.EU rešpektuje Vaše právo na súkromie a právo na ochranu osobných údajov. Zároveň sa zaväzuje ochrániť všetky získané osobné údaje. Týmto vyhlásením o ochrane osobných údajov zároveň definujeme pravidlá a spôsob ochrany osobných údajov. Naše webové stránky umožňujú používateľom časť stránok prezerať bez toho, aby sa museli identifikovať alebo poskytnúť akékoľvek osobné údaje - jedná sa o verejné časti nášho webu.
 
   Naše webové stránky taktiež umožňujú používateľom nakupovať tovar z katalógu. Pre nákup tovaru je potrebné sa zaregistrovať a prihlásiť sa Vašimi prihlasovacími údajmi. Táto časť stránok sa dá prezerať len po prihlásení, všetky osobné údaje sú uložené v databáze a nie sú prístupné tretej osobe.
 
   Prevádzkovateľ internetového obchodu FotoTechnika.EU sa zaväzuje chrániť poskytnuté údaje a vynaložiť maximálne úsilie na ich ochranu a proti neoprávnenému použitiu. Naša firma nakladá s osobnými údajmi v súlade so zákonom č. 42/2002 Z.z., § 7 - o ochrane osobných údajov v informačných systémoch.
 
   V prípade zmien týchto podmienok budú tieto aktualizované na stránkach prevádzkovateľa internetového obchodu FotoTechnika.EU

   Ak máte k uvedeným podmienkam alebo k tejto problematike akékoľvek námety, pripomienky, či otázky, tak prosím pošlite ich na našu e-mailovú adresu: info@fototechnika.eu


Úvodná stránkaÚvodná stránkaOdber noviniek

Posielajte mi novinky mailom

Spätná väzba

Prosím pošlite nám hodnotenie

Štatistika stránky

Položiek v ponuke
Položiek v ponuke 957

Kategórie tovaru
Kategórie tovaru 134